Moje ordinace

dreamstimelarge_34860563Zabývám se diagnostikou a terapií onemocnění dýchacího ústrojí. Aby onemocnění mohlo být léčeno, je třeba předem stanovit diagnózu, která upřesní, zda se jedná o ventilační poruchu a jakého typu. Na základě toho se stanoví prognóza onemocnění a potřebná léčba. Mezi nejčastější onemocnění dýchacího ústrojí patří záněty plic, průdušek a podhrudnice, astma, chronická obstrukční plicní nemoc, zhoubné a nezhoubné nádory, plicní fibróza, plicní sarkoidóza apod.

Někteří pacienti přicházejí do mé ordinace na doporučení svého praktického lékaře, ale mnoho z nich přichází o své vlastní vůli a chtějí se nechat preventivně vyšetřit. To je správný krok, protože těmto lidem na jejich zdraví záleží a pečují o něj. Forma prevence je totiž velmi důležitá pro včasný záchyt plicního onemocnění.

Všem svým pacientům poskytuji tu nejlepší možnou lékařskou péči. Ke každému přistupuji individuálně, citlivě a odpovědně, protože každý z nich přichází s jinými pocity a pokaždé zde hraje roli zejména strach a obava.

Pokud se necítíte dobře, špatně se vám dýchá, trápí vás dušnost, odložte strach stranou a kontaktujte mě. I preventivním vyšetřením nic neztratíte, naopak získáte pocit klidu a pohody, že vaše zdraví je takové, jaké má být.

Vaše zdraví si zaslouží, aby jste o ně pečovali.